Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym, Zielona Góra 05-07.04.2024

IMG-20240409-WA0012

W dniach 05-07 kwietnia 2024 roku na obiektach WOSiR Drzonków, odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” reprezentowało aż 11 zawodników.

Był to doskonały występ naszych tenisistów stołowych, którzy podczas zawodów zdobyli łącznie 12 medali.

Jabłonka Barbara w grze pojedynczej kobiet (klasa 6) zdobyła złoty medal. W grze podwójnej kobiet (klasa 6-10) w parze z Pawłasek Magdaleną (ZSR Start Zielona Góra) zdobyła srebrny medal.

Borewicz Monika w grze pojedynczej kobiet (klasa 7-8) zdobyła brązowy medal. W grze podwójnej kobiet (klasa 6-10) w parze z Sturm Teresą (KSN Start Kalisz) zdobyła brązowy medal. W grze podwójnej mieszanej (klasa 6-10) zdobyła srebrny medal w parze z Chudzickim Maksymem (KS Bronowianka Kraków).

Czerwiński Mariusz w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 3) zdobył srebrny medal. W grze podwójnej mężczyzn (klasa 2-5) w parze z Ustinov Daniil (Start Gorzów Wielkopolski) zajął miejsce 5-8.

Mańturz Piotr w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 6) zdobył srebrny medal. W grze pojedynczej mężczyzn U-23 (klasa 6-9) zdobył srebrny medal. W grze podwójnej mężczyzn (klasa 6-10) w parze z Zielińskim Marcinem (Bogoria Grodzisk Maz.) zajął miejsce 5-8. W grze podwójnej mieszanej (klasa 6-10) zdobył brązowy medal w parze z Pawłasek Magdaleną (ZSR Start Zielona Góra).

Morawski Piotr w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 7) zdobył brązowy medal.

Gazda Mateusz w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 11) zajął miejsce 5-8. W grze podwójnej mężczyzn (klasa 11) w parze z Makajew Maciejem (IKS Start Kraków) zdobył srebrny medal.

Ścigany Dariusz w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 9) zdobył brązowy medal. W grze podwójnej mężczyzn (klasa 6-10) w parze z Morawskim Piotrem zajęli miejsce 5-8.

Gatner Patryk i Mąkosa Benedykt w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 9) zajęli miejsca 11-15.

Czarny Michał w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 10) zajął miejsce 11-15.

Nowak Paweł w grze pojedynczej mężczyzn (klasa 7) zajął miejsce 9-10. W grze podwójnej mężczyzn (klasa 6-10) w parze z Gatner Patrykiem zajęli miejsce 17-32.

Gratulujemy zawodnikom i trenerom tak doskonałych wyników.