XLVI Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych

59908734 390532091802979 7315491055086862336 n

W dniach 5-7 kwietnia 2019 odbyły się w Bydgoszczy XLVI Mistrzostwa Polski w Podnoszeniu Ciężarów Osób Niepełnosprawnych. Radomskie Stowarzyszenie Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START” reprezentowało troje zawodników: Justyna Kozdryk, Piotr Plesiewicz oraz Jacek Górecki.

Justyna Kozdryk zajęła pierwsze miejsce w kategorii 45 kg wynikiem 98 kg. Wynik ten pozwolił naszej zawodniczce uplasować się również na pierwszym miejscu w klasyfikacji open.

Piotr Plesiewicz może poszczycić się zdobyciem tytułu wicemistrza Polski. Drugie miejsce i srebrny medal zdobył w kategorii 49 kg.

Najcięższy zawodnik Startu Radom Jacek Górecki startujący w kategorii +107 kg może pochwalić się zdobyciem czwartego miejsca.

Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.