Indywidualne Mistrzostwa Polski w Tenisie Stołowym, Wisła 17-19.05.2019

IMG 20190519 113119

W dniach 17-19 maja 2019 roku odbyły się w Wiśle Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym. Był to bardzo dobry występ dla zawodników Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „START”, którzy kilkakrotnie stawali na podium zawodów.

Wśród juniorów Barbara Jabłonka (klasa 6) oraz Piotr Mańturz (klasa 6) zdobyli brązowe medale.

W grze podwójnej kobiet drugie miejsce zajęła Monika Borewicz grająca w parze z Teresą Sturm (KSN START Kalisz). W grze podwójnej mężczyzn (klasa 1-5) Mariusz Czerwiński i Maciej Nalepka (IKS JEZIORO Tarnobrzeg) również zajęli drugie miejsce.

W grach pojedynczych srebro zdobył Mariusz Czerwiński (klasa3), brąz Benedykt Mąkosa (klasa 9), brąz Barbara Jabłonka (klasa 6) oraz srebro Monika Borewicz (klasa 8).

Bardzo cieszą nas tak wspaniałe wyniki reprezentantów RSSiRON „START”, zwłaszcza medale naszych najmłodszych zawodników Barbary Jabłonki i Piotra Mańturza, którzy po raz pierwszy stanęli na podium Mistrzostw Polski.

Gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.